کِساء

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا کُونوا أَنصَارَ اللَّهِ

کِساء

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا کُونوا أَنصَارَ اللَّهِ

کِساء

الّــــــذِینَ یُبَلِّغُـــونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَ یَخْشَوْنَــــهُ وَ لَا یَخْشَوْنَ أَحَـــــدًا إِلَّا اللَّهَ وَ کَفَى بِاللَّهِ حَسِیــبًا ( الاحزاب-39)

وظیفه اصلی و اولیـه روحـانیت ، چیزی نیست جـــز : ( تبلیــغ و تــرویج دیـن ) از طریق ( قرآن مبین و اهـــل بیت عصمت و طهــارت ) صلوات الله علیهم اجمعین ، و ( پاسداری از فرهنگ و عقائد و اخلاق اسلامی ) و ( هدایت و خدمت به متدینین ) .
ملتی که میخواهد در مسیر دیـانت ، و رسیدن بــه سعــادت قدم بردارد ، آشنــایی و ارتباط با روحـانیتی این چنین ، و آگاهی از رهنمودهای آنـــان ، بــرای او ضرورتی است مسلم و غیر قابل انکار .

kesaa@chmail.ir

آخرین مطالب

۱ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

شنبه, ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۸ ق.ظ

مصاحبه پایگاه خبری تحلیلی دزفول امروز

اختصاصی / رئیس حوزه علمیه آیه ا... العظمی سبط الشیخ الانصاری دزفول:
حمایت از تجمع کنندگان علیه بی حجابی واجب شرعی است/ محکومیت این حرکت خداپسندانه توسط برخی از مسؤلین از بی حجابی بدتر است

دزفول امروز:دفاع از دین خدا از واجب ترین واجبات است و نیازی به اجازه از کسی ندارد و موجب تعجب و تأسف و تحسّر است که چنین مسئولینی محکوم می کنند آن کسانی را که در صدد جبران بیکاری ها و کم کاریهای آنان در این امور بوده اند.

دزفول امروز: مسئول و مدرس حوزه علمیه آیه ا… العظمی سبط الشیخ الانصاری گفت: حمایت و پشتیبانی از مردم متدین و غیور و انقلابی، که تعصب نسبت به دین و خدا و حفظ ارزشهای اخلاقی و انسانی و اسلامی دارند، از بزرگترین واجبات می باشد و مسئولین مربوطه باید از آنان حمایت کنند نه اینکه با تیغ بی انصافی و غیر شرعی به بهانه غیر قانونی بودن حقیقت را ذبح کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی دزفول امروز آیت الله شیخ رضا سبط شیخ انصاری در مصاحبه با خبرنگاران دزفول امروز با اشاره به تجمع متدینین در اعتراض به بی حجابی در میدان فاطمی تهران از غیر قانونی خواندن این تجمع ابراز تأسف و تعجب کرد و گفت:

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ خرداد ۹۳ ، ۱۱:۲۸
کساء