کِساء

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا کُونوا أَنصَارَ اللَّهِ

کِساء

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا کُونوا أَنصَارَ اللَّهِ

کِساء

الّــــــذِینَ یُبَلِّغُـــونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَ یَخْشَوْنَــــهُ وَ لَا یَخْشَوْنَ أَحَـــــدًا إِلَّا اللَّهَ وَ کَفَى بِاللَّهِ حَسِیــبًا ( الاحزاب-39)

وظیفه اصلی و اولیـه روحـانیت ، چیزی نیست جـــز : ( تبلیــغ و تــرویج دیـن ) از طریق ( قرآن مبین و اهـــل بیت عصمت و طهــارت ) صلوات الله علیهم اجمعین ، و ( پاسداری از فرهنگ و عقائد و اخلاق اسلامی ) و ( هدایت و خدمت به متدینین ) .
ملتی که میخواهد در مسیر دیـانت ، و رسیدن بــه سعــادت قدم بردارد ، آشنــایی و ارتباط با روحـانیتی این چنین ، و آگاهی از رهنمودهای آنـــان ، بــرای او ضرورتی است مسلم و غیر قابل انکار .

kesaa@chmail.ir

آخرین مطالباطلاعیه                   


بسم الله الرحمن الرحیم


قِوامُ الدّینِ بِأربَعَةٍ : بِعالمٍ ناطِقٍ مُستَعمِلٍ لَه ... ( نهج البلاغه )استقبال و قدردانی از عالم آگاه و ناطق حضرت آیت الله حاج شیخ رضا سبط الشیخ الانصاری دامت برکاتهدر پاسخ به سوالات مکرر مؤمنین راجع به مراجعت معظم له به دزفول ، به اطلاع می رسانیم که إن شاء الله تعالی ایشان روز دوشنبه 1394/03/25 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد ساکیان سخنرانی خواهند داشت .
ضمناً به اطلاع می رسانیم مؤمنین ، جهت استقبال از این عالم فرزانه ساعت هشت عصر (قبل از اذان مغرب) همان روز ، در حوزه علمیه حضور داشته باشند.
معاونت فرهنگی حوزه علمیه
حضرت آیت الله العظمی سبط الشیخ الانصاری
25/شعبان المعظم/1436
23/خرداد/1394

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۰۳/۲۳
کساء